Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye 16-31 Ocak 2018

 • 15 Ocak 2018
Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye 16-31 Ocak 2018

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1250 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 16-31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kazandığınız Maxi puanlar 15 Şubat 2018 tarihinde kampanyada kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.Verilecek Maxi Puanların son kullanma tarihi 25 Şubat 2018’dir. Bu tarih aralığında (15-28 Şubat 2018) kullanılmayan Maxi Puanlar geri alınacaktır.

Kampanya Koşulları – İş Bankası MaxiPuan Kampanyası (16-31 Ocak)
 • Kampanyadan ne kadar MaxiPuan kazanabilirim?
 • 16-31 Ocak 2018 tarihleri arasında GittiGidiyor’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL, 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
 • Kampanyaya nasıl katılabilirim?
 • Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Katılımınızı kampanya dönemi içerisinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 • Kazandığım Maxipuanlar ne zaman kartıma yüklenecek?
 • Kazandığınız Maxipuanlar 15 Şubat 2018 tarihinde kampanyada kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.
 • Kazandığım Maxipuanların son kullanma tarihi nedir?
 • Verilecek MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Şubat 2018’dir. Bu tarih aralığında (15-28 Şubat 2018) kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya hangi kartlar dahildir?
 • İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli),İş Bankası Bankamatik Kartları kampanyaya dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir?
 • Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?
 • Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Aldığım ürünü iade edersem puanım yine de yüklenir mi?
 • Kampanya döneminde ürün iadesi, işlem iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, Maxipuan yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Diğer Koşullar
 • Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
 • Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanyaya ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 • Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
 • GittiGidiyor ve İş Bankası her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 50 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  world karttaki yaşadığımız başimiza gelirmi

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Axess dışında bu riske girmeyin.

 3. ÖZCAN dedi ki:

  SEKTÖR AYRIMI YOK BURADA.ORJINALINE BAKMAK LAZIM

 4. Srsr dedi ki:

  Gitti gidiyor ters köşe yaptı

 5. KDLdldl dedi ki:

  Sektor yazmıyor deniyen olursa yorumları yazabilir mi acaba

 6. puancı genc dedi ki:

  1.250 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz ? diyor artık sistem degisiyormu yoksa 1000 TL üzeri veriyordu herzaman

 7. NEW HORİZONS dedi ki:

  maximumda sitesinde sektör yazmıyor ama gitti gidiyor da sektör bilgisi var ve ayrıca meblada 1250 tl ye yükselmiş, kapandaki peynir küçülüyor her geçen gün…değer mi değmez mi ,
  bu ayni çaycuma türküsü gibi;
  ”gidiyom gidemiyom, az doldur içemiyom, sen benden geçtin emme ben senden geçemiyom”
  geçen sefer world den dilim yandığı için maximuma soğuk bakıyorum sonuçta malumun fiyatıda aldı başını gidiyor, ama yatırım amaçlı uzun vade düşünenler için riske girilir, benden pas… :(

 8. Zeynep dedi ki:

  Ziraat maksimum dahil degilmi

 9. Öner dedi ki:

  Burda altın mücevherat geçerli değil yaziyor ama maksi mobilde sektör kısıtlaması yok böle bı ibare okumadım kampanya ile ilgili

 10. uA dedi ki:

  •Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanyaya ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar…
  bu ne yaaa!!!!

 11. Harun dedi ki:

  Altın alımında deneyen oldumu banka koşullarında böyle bi detay yok fakat gittigidiyor da var bu detay

 12. puancı genc dedi ki:

  MAXİMUM ugulamasında harcadıgın sayılıp sayılmadı gösteren harcama cetvelı gözüküyor denemek isteyen malum alısverısı deneyebılır ama sayarsa bizede desın kendını feda edecek yokmu :)

 13. Madgare dedi ki:

  Vay vay vay ziraat maximuma puan yok.

 14. Burakmersin dedi ki:

  Puanı genç sayıp saymamasini herkes deneyebilir. Alışverişi yaparız o cetvelde görünebilir. Gorunmez ise işlemi iptal edebiliriz. Ama sıkıntı şu ki alışveriş gözüküp de iptal etmeden ürün elimize geçerse ve banka durumdan haberdar olursa (yapikredi gibi…)o zaman zarar edeceğiz :)

 15. puancı genc dedi ki:

  Burakmersin benim bilgim malum alısverıste iade iptal söz konusu degildir diye biliyorum
  benim demek istedim biri malum üründen alacak sayarsa bizede soylecek bızde alacagız saymazsa kendını feda etmıs olcak ama zaten saydıktan sonra puan bana göre yüklenir

 16. Öner dedi ki:

  Puan yatsa bile geriye bişey kalmiyoki 10 lira için riske girmeye degmezki

 17. Burakmersin dedi ki:

  #Puanı genç GittiGidiyor da alışveriş yaptıktan sonra iade talebi diye bı seçenek çıkıyor ya, ben ona istinaden söyledim. Bende denemiş değilim hiç. Valla ne yapsak ki :)

 18. hikmet dedi ki:

  malumda iade olmaz arkadaşlar denemeye gerek yoktur

 19. İBRAHİM dedi ki:

  zaten alırken yazıyor.fiyatlar anlık değiştiğinden iptal seçeneğimiz bulunmamaktadır yazıyor.

 20. Anonim dedi ki:

  kısacası deneyen varmı yokmu

 21. Anonim dedi ki:

  Axess ten baska kartla denemeyin bence axess banko veriyor

 22. Onur Buca dedi ki:

  Denendi ve olumlu. Nerden biliyorsun derseniz maximum mobil uygulamada kutucuk doldu. İlgilenen ve siteyi sürekli takip eden arkadaşlara duyurulur. Bu sefer de kobay görevini ben üstlendim riske girdim. Fazla bir kazancı olacak mı derseniz bekleyeceğim yükselmesini.

 23. Anonim dedi ki:

  bana gittigitiyordan world kart puanı yatmadı.ancak alışverişi yaptığımda müşteri temsilcisini arayarak alışverişin geçerli olup olmadığını sordum ve gçcerli olduğunu alışverişi iptal etmememi söyledi.ancak puan yüklenmedi bende telefon kaydını dinleyin dedim ama yine puanı yüklemediler bende kartı kapattım beni arayarak kartımı açarsam 100 tl yüklenecek dediler ama kartı acmadım.herşeyden önce gittigidiyor ve bunlar suç işliyorlar çünkü kişinin özel bilgilerini yani alışveriş bilgilerini 3.kişilerle paylaşıyorlar.şimdi soruyorum akaryakıt alıp kampanya puanı kazanmak istediğinizde petrol bunu market postundan çektiğinde banka sorumluluk kabul ediyormu hayır.işlerine ne geliyorsa ona göre davranıyorlar tepki şart iyi günler dilerim.

 24. Anonim dedi ki:

  beyler iş bankasında taksit seçeneği yok galiba nedenini bilen varmı

 25. Anonim dedi ki:

  gittigidiyorda iş bankasında taksit seçeneği yok sadece peşin alınabiliyor üstünede puan yatma ihtimali ne kadar oda belli değil üstünede fiyatlar çok pahalı sattığınızda 100 tl ye yakın zarar var kredi kartları 2018 e iyi girmediler işimiz zor

 26. Selcuk dedi ki:

  Olumlu diyen arkadaş hangi firmadan aldın

 27. Anonim dedi ki:

  Malumda iptal var konustum satici ile….15 dakika icinde iptal ederiz dedi.

 28. Puanci dedi ki:

  Malumda iptal olayı satıcıya kalmış Bir olay. Satıcı iptal etmek istemezse iptal etmeyebilir

 29. mehmet dedi ki:

  bana daha oncekı kampanyadan malum alışverışten yuklenmıştı arkadaslar

 30. Puanci dedi ki:

  Ben bugün malum alışverişi yaptım ancak uygulamadaki cetvel dolmadi

 31. Srsr dedi ki:

  Cetvel bozuktur cetvel

 32. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkürler.

 33. Anonim dedi ki:

  Benimde cetvel dolmadi musteri h aradim puan yuklenmezse arayin kayit olustuealim o zaman yukleriz dediler

 34. Anonim dedi ki:

  Nesrin Hanım Merhaba
  PARAF KART SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI BAŞLADI BİLGİNİZE YAYINLARSANIZ İLGİLİLERE DUYURULUR

 35. Bayx dedi ki:

  Puan yüklenen oldu mu?

 36. Anonim dedi ki:

  Puan yüklenen varsa paylaşabilir mi?

 37. Anil dedi ki:

  Saat 6 oldu hala yüklenmedi max puan. Cok kötü oldu…

 38. MstGltkn dedi ki:

  1250 TL üzeri alışverişte 100tl maxsipuan yüklemesi 15.02.2018 tarihinde gerçekleşecekti. Ama hala yükleme yapılmamış.

 39. Anonim dedi ki:

  Bende bekliyorum daha yüklenmefi

 40. Anonim dedi ki:

  yapıkredi gibi yamuk yapmasın

 41. Anonim dedi ki:

  Bu gün 15 şubat puan yüklenen oldu mu

 42. Anonim dedi ki:

  kimseden cevap yok nedir bu rezil bankalardan çektiğimiz tüm gün strese soktular

 43. Ahmet dedi ki:

  Maxmim helal sana… 16 Şubat itibariyle yatirdi 100 TL yi

 44. Puanci dedi ki:

  Arkadaslar benim cetvel dolmamis olmasina ragmen yatmis. eger sizin yatmamissa musteri hizmetlerini arayip kayit olusturun. Zaten ayrintilarda altin haric demiyordu.

 45. Gülali dedi ki:

  Malum alış verişin puanları yatmıştır.

 46. Bayx dedi ki:

  Maximum gittigidiyor puanları yüklendi.

 47. murat dedi ki:

  müşteri hizmetlerini aradım gece 12 den sonra yüklendi iş bankası 1250 tl üstü alışverişe

 48. Anonim dedi ki:

  100 Maxipuan Puan yüklendi, harcandı

 49. TRKY dedi ki:

  BENİM PUANIM YÜKLENDİ.HARCAMAYI NASIL YAPTINIZ?PUAN KULLAN SEÇENEĞİ YOK

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.