Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye Temmuz-Ağustos

  • 17 Temmuz 2015
Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye Temmuz-Ağustos

Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinde maximum kredi kartına özel kampanyada 100 TL’ye varan maxi puan kazanma fırsatı 17 Temmuz – 16 Ağustos 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 100 TL maxi puan hediye edilecektir.

Not: Gittigidiyor birçok hesapta %10 ve %5 indirim tanımlamış durumda. Mutlaka hesaplarınızı kontrol edin.

 

Kampanya Ayrıntıları

1. Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “GITTIGIDIYOR”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfamızda sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı alışverişi üzerinden azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
3. İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
4. İlave MaxiPuanların son kullanma tarihi 10 Eylül 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 11 Eylül 2015 tarihinde geri alınacaktır.
5. Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
6. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
7. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
8. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyamıza dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “GITTIGIDIYOR” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
9. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
12. Kampanyamızın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)dir.
13. İş Bankası ve GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ