Gittigidiyor maximum kart kampanyası %10 puan

 • 18 Mayıs 2013
Gittigidiyor maximum kart kampanyası %10 puan

Gittigidiyor.com kampanya ve indirim fırsatları sürüyor. Maximum kart sahiplerine özel kampanyada 31 Mayıs 2013 tarihine kadar gittigidiyor.com adresinde tek seferde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde %10 Maxi Puan hediye fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında İş Bankası ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartı sahipleri 16-31 Mayıs 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında GitttiGidiyor.com üzerinden tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinde %10 MaxiPuan kazanacaktır.
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “GITTIGIDIYOR” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir
 • Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “GITTIGIDIYOR” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Bir müşteri, kampanya süresince tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
  Kampanya kart bazında değil banka müşteri numarası bazında olacaktır.
 • Kazanılan Maxipuanlar; Maxipuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.
 • Kazanılan Maxipuanlar, kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
 • Kazanılan MaxiPuanların son kullanma tarihi 16 Haziran 2013 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 17 Haziran 2013 tarihinde geri alınacaktır.
 • Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Sanal Kart ve Maximum Fırsat kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maximil’e dönüştürülemeyecek ve Avans Maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.
 • Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
 • Kampanyanın gerçerli olmadığı kategoriler; “Emlak” ve “Otomobil ve Motosiklet” (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için)’dir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. SADIK AKYOL dedi ki:

  BENİM HEM İŞ BANKASININ MAXSİMUM KARTI VAR HEMD E ZİRAAT BAKASININ MAXSİMUM KARTI VAR. DİYELİM Kİ İŞBANKASININ KARTYLA 900 TL ALIŞVERİŞ YAPTIMVE 90 TL MAKSİMUM PUAN KAZANDIM; ZİRAAT BANKASINA AİT MAXSİMUM KARTIMLA DA YİNE 900 TL ALIŞVERİŞ YAPARSAM ZİRAAT MAXSİMUM KARTIMA DA 90 TL MAKSİMUM PUAN EKLENİR Mİ? YANİ KISACASI BANA AİT İKİ MAKSİMUM KARLARDAN AYRI AYRI 900 TL ALIŞVERİŞ YAPARSAM TOPLAMDA İKİ KARTTAN 180 TL MAXSİMUM PUAN ALABİLİR MİYİM?

 2. olmaz dedi ki:

  olmaz.kabul edilmez.

BİR YORUM YAZ