Kampanya ve İndirim Haberleri

Hafta sonu restoran kredi kartı kampanyası 20 TL hediye

  • 03 Ağustos 2018
Hafta sonu restoran kredi kartı kampanyası 20 TL hediye

Maximum kart hafta sonuna özel restoran kampanyası kapsamında 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde maxi puan hediye edecek. Kampanya ​3-5 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli), Privia Kredi Kartı, Büyük Kulüp Platinum Kart ve ek kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İnternet üzerinden verilen yemek siparişleri kampanyaya dahil edilmemektedir.

Ödül kullanımı: Maxi Puanlarınız 10 Ağustos 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. Maxi Puanların son kullanma tarihi 20 Ağustos 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ