Hepsiburada maximum kart kampanyası 16-30 Eylül 2017

  • 16 Eylül 2017
Hepsiburada maximum kart kampanyası 16-30 Eylül 2017

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hepsiburada.com üzerinden yapacakları alışverişlerde 100 TL maxi puan kazanıyor. Hepsiburada yeni kredi kartı kampanyasında 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından katılım zorunludur, diğer başvurularda 25 TL eksik puan yatırılacaktır.

Hepsiburada maximum kart kampanyası 16-30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
SMS göndererek kampanyaya katılmak için HEPSIBURADA yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Maximum.com.tr sayfasından katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz. İlave 25 TL MaxiPuan sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartı, Ziraat Maximum Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ve fotokopi kâğıtlarında geçerli değildir.

İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra, 12 Ekim 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 22 Ekim 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Happiness dedi ki:

    Nesrin Hanım Kampanyadan en fazla 75 Maxipuan kazanılabilecektir. 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 50 TL MaxiPuan! Kampanyaya Maximum Mobil uygulamasından katılan müşterilere ilave 25 TL MaxiPuan!

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Happiness teşekkürler düzeltildi.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.