Hepsiburada maximum kart kampanyası 16-30 Kasım 2016

  • 16 Kasım 2016
Hepsiburada maximum kart kampanyası 16-30 Kasım 2016

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Hepsiburada üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 16-30 Kasım tarihleri arasında fırsatla uygulaması üzerinden yapılacak başvurularda geçerlidir. Diğer başvurularda 25 TL eksik puan yatırılacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanyamıza katılım talebinizi iletmek için;
• İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Twitter hesabınız üzerinden #hepsiburadafirsatla hashtag’i ile tweet gönderebilir,
• İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Facebook hesabınızla FIRSATLA sekmesinde yer alan hepsiburada.com kampanya görseli üzerinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayabilir,
• HEPSIBURADA yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS gönderebilir,
• maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girebilirsiniz.
2. Korumalı Twitter hesaplarından paylaşılan hashtag’ler tespit edilemediği için Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda belirtildiği üzere Twitter üzerinden kampanyalara katılmak için hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.
3. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
4. İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 27 Aralık 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 28 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır.
6. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “HEPSIBURADA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
10. Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
11. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
13. Takı, Mücevher ve Altın kategorisinde yapılan alışverişler ve kontör alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
14. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.