Hepsiburada maximum kart kampanyası 75 TL hediye 16-30 Nisan

  • 16 Nisan 2014
Hepsiburada maximum kart kampanyası 75 TL hediye 16-30 Nisan

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hepsiburada.com adresinden yapacakları 750 TL ve üzeri harcamalarda 75 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Kampanya bu ay 16 Nisan-30 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “HEPSİBURADA”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
2- Bir müşteri kampanya kapsamında azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
3- Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Mayıs 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 16 Mayıs 2014 tarihinde geri alınacaktır.
6- Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9- Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “HEPSİBURADA yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
11- Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri geçerli değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ