Kampanya ve İndirim Haberleri

İş bankası bankamatik kart ile 90 TL hediye 1-20 Aralık 2020

 • 01 Aralık 2020
İş bankası bankamatik kart ile 90 TL hediye 1-20 Aralık 2020

İş bankası müşterileri bankamatik kartlarıyla farklı günlerde yapacakları 175 TL ve üzeri her 2. harcamada 30 TL olmak üzere toplamda 90 TL maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1-20 Aralık 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, Maximum Genç Bankamatik Kartı
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Bankamatik Kartı’nın bağlı olduğu vadesiz hesaptan yapılan Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır, kullanılan MaxiPuanlar ise karta borç kaydedilebilecektir. Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödemeler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Temassız özellikli Bankamatik Kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya Detayları: 1-20 Aralık 2020 tarihleri arasında Bankamatik Kartı’nızla farklı günlerde ve tek seferde gerçekleştirilecek her 175 TL ve üzeri 2. alışverişinize 30 TL, toplamda 90 TL’ ye varan MaxiPuan kazanılabilecektir. Aynı gün içerisinde Bankamatik Kartı ile 175 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerden sadece 1 tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 90 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanyada 1 Aralık 2020 00:01 ile 20 Aralık 2020 23:59 arasında yapılan alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Sanal POS üzerinden yapılan e-ticaret harcamaları ve Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 25 Aralık 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 4 Ocak 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Yükleme anında Bankamatik Kartı’nızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Mahmut dedi ki:

  Acaba bu 2 si combo olurku trendyola atsak bence okue ama iyi okuyalim ..E-Ticaret Alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan! maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NDQ5NA==-ISB&utm_source=maximummobil&utm_medium=app

 2. Anonim dedi ki:

  bence olur

 3. Mehmet dedi ki:

  Deneyen olan yazabilirmi 2 kampanyayı saymayabilir

 4. F.K dedi ki:

  Garantide puanı yatmayan var mı acaba arkadaşlar?

 5. Dr.emx dedi ki:

  Sayın F.K
  Garantide paracard Aylık 1000 TL ye 20 lira bonus benim 2 kartta da yüklenmedi

 6. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar, banka sizin hangi kampanya için alışveriş yaptığınızı bilmez. diyelim ki ben bankamatik kartımla seçili e-ticaret sitelerinden 300 tl lik alışveriş yaptım. banka bu alışverişi hangi kampanya için sayaç işletecek? 175 tlik kampanya için mi, 300 tl lik diğer kampanya için mi?? her 2 kampanya içinde sayacı ilerletmek zorunda. dolayısıyla 300 tl lik alışveriş yaparsanız combo olur.

 7. dr.emx dedi ki:

  Anonim , bir önceki ayki kampanyalarda yapilan alışveriş en yuksek kazanci saglayan kampanyaya dahil edilecektir seklinde ibare vardi.. benzer uygulama bu kampanyalarda da yapilabilir.. kisisel fikrim ikisine de sayilacagi seklinde ancak kesinligi yok

 8. AbdllhY dedi ki:

  benimde paracard 1000/20 yatmadı ancak tahminim yarın yatar bazen nadiren de olsa 1-2 gün gecikme oluyor…

 9. anonim dedi ki:

  combo olmaz.birleşmez. kredi kartı.kamoanyasinda diyor ki bankamatik kartı geçerli değil. birleşir diye alışveriş yaomayin

 10. Anonim dedi ki:

  dr. emx; geçen ayki kampanyanın niteliği aynıydı. e-ticaret kampanyası. onu ayrıştırmaları kolaydı ve kampanya şartlarında combo olmaz diyordu kısaca. burada öyle bir uyarı olmadığı için ve kampanya nitelikleri farklı olduğu için geçerli olur. ben geçen ayki kampanyada ayrı günlerde hem 300 tl lik hem de 100 tl lik kampanya için harcama yaptım. bakalım yüklenecek mi. bu kampanya için de bankamatikten 300 tl cüzdan yüklemesi yaptım. 175 tl için sayaç işledi, diğerinde sayaç yok. yüklenince göreceğiz bakalım.

 11. Anonim dedi ki:

  175 tl için sayaç işliyorsa e-ticaret kampanyası için hayli hayli sayaç işler

 12. Anonim dedi ki:

  sayın anonim 23:19; kampanya şartlarına baktığımda bankamatik kartları da geçerli diyor. yanlış bilgi vermeyiniz. yani combo olur.

 13. 43 dedi ki:

  Arkadaşlar maxi puani internet alışveriş lerinde kullanabileceğim site varmi lütfen yardımcı olun

 14. mahmut dedi ki:

  mahmut 05 Aralık 2020,
  Bankamatik karti ile a101de 175tl karti pos temassiz kart ile temassiz (mobil ödeme değil) cekim yaptim 1market kampanyası 2Temassiz kampanyasi 3Bankamatik kampanyası 3 ü sayac işlemiş bilginize kart

 15. mahmut dedi ki:

  Maxipuan altungold sitesinde kulanabilirsin..yada fiziki mağaza şok a101 bim ve migros

 16. Anonim dedi ki:

  Arkadaslar bu sene ne axess ne garanti bonusta haber yok yilbasi kampanyasi bilen varni

BİR YORUM YAZ