Kampanya ve İndirim Haberleri

İstanbul kart yükleme maximum kart kampanyası 10 Mart-10 Nisan 2021

  • 11 Mart 2021
İstanbul kart yükleme maximum kart kampanyası 10 Mart-10 Nisan 2021

Maximum kredi kartı sahipleri İstanbul kart bakiye yüklemelerinde her 20 TL işlemde 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında maximum mobil uygulaması üzerinden 10 Mart-10 Nisan 2021 tarihleri arasında katılarak bakiye yükleyebilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı, MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Diğer banka kredi kartları ile yapılan İstanbulkart yükleme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanyaya yalnızca İş Bankası kartları ile yapılan 20 TL ve üzeri tutardaki İstanbulkart yüklemeleri dahil olup, İstanbulkart yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında, İş Bankası kartları ile tek seferde gerçekleştirilecek her 20 TL ve İstanbulkart yükleme işleminden 5 TL, toplamda ise azami 50 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen ödemelerin iptal edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 15 Nisan 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Nisan 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ