İşte üniversiteli başvurusunda cinemaximum kampanyası 2016

 • 10 Şubat 2016
İşte üniversiteli başvurusunda cinemaximum kampanyası 2016

İŞ bankasının Üniversite öğrencilerine özel sunduğu kredi kartı işte üniversiteli maximum kart 2016 yılına özel başvuru kampanyası kapsamında bu ay 29 Şubat tarihine kadar başvuru yapıp kartını alanlara özel Cinemaximum sinema salonlarında Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istenen film için 2 adet bilet hediye ediyor.

Kart başvurusu için ÜNİK boşluk TC Kimlik Numaranı yazıp 4402’ye SMS göndererek, facebook.com/isteuniversiteli sayfasındaki “Kart Başvurusu” sekmesini, www.isteuniversiteli.com.tr sitesindeki “Hemen Başvur” sekmesini ya da www.isbank.com.tr internet sitemizdeki “Hızlı Kredi Kartı” sekmesini tıklayarak başvurunu yapabilirsin.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya kapsamında İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartı olmayan ve öğrenci kimlik belgesi olan üniversite öğrencilerinin 1 -29 Şubat 2016 tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusunda bulunması ve başvurusunun onaylanması gerekmektedir.
 • Kampanyaya 1 -29 Şubat 2016 tarihleri arasında tüm başvuru kanalları aracılığıyla İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusunda bulunan ve 16 Mart 2016 tarihine kadar başvurusu onaylanan üniversite öğrencileri dahil edilecektir.
 • Kampanya döneminde isim değişikliği, karttan kaynaklanan teknik sorunlar veya kart kullanım tarihinin dolması nedeniyle otomatik olarak yenilenen İş’te Üniversiteli kredi kartları yeni başvuru olarak değerlendirilmeyecektir.
 • Başvurusu onaylanan üniversite öğrencilerine Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar kullanabilecekleri 2 kişilik sinema bileti hediye edilecektir.
 • Hediye biletler Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan kazanılan hediye sinema biletleri 2016 Nisan ayı içerisinde İş’te Üniversiteli kredi kartlarına yüklenecektir. Yükleme yapıldığında Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numarana SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kazanılan hediye biletlerin son kullanım tarihi 30.06.2016 olup bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı mümkün olamayacaktır.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 2 kişilik sinema bileti kazanabilecektir.
 • Hediye biletlerin kullanılabilmesi için Cinemaximum gişelerinde hediye bilet kullanılmak istendiğinin belirtilmesi gerekmektedir.
 • İş’te Üniversiteli haricindeki diğer kredi kartları, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi kartları, Ziraat Maximum Kartlar, Maximiles kartlar kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ