İşte üniversiteli kredi kartı sinema bileti kampanyası

  • 07 Şubat 2013
İşte üniversiteli kredi kartı sinema bileti kampanyası

İş bankasının üniversite öğrencilerine özel kredi kartı İşte üniversiteli karta özel sinema bileti kampanyasında 1 hediye bilet fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 11 Şubat – 3 Mart 2013 tarihleri arasında kartınızla Cinemaximum sinemalarından Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istediğin film için çift kişilik bilet alarak 1 bilet ücreti ödeme fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayları
1. 11 Şubat – 3 Mart 2013 tarihleri arasında Cinemaximum salonlarında, İş’te Üniversiteli kredi kartı ile 1 adet sinema bileti alan müşterilerimize Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar kullanabilecekleri 2 kişilik sınırlı sinema bileti hediye edilecektir.
2. Kampanyaya yalnızca Cinemaximum gişelerinde bulunan POS’lardan yapılan işlemler dahil edilecektir. Ön satıştan, internet üzerinden ve kiosklardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
3. Kampanyadan yalnızca İş’te Üniversiteli kredi kartı ile bilet alımı yapan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
4. İş’te Üniversiteli haricindeki diğer kredi kartları, Ziraat Maximum Kartlar ve Maximiles kartlar kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
5. Kampanyadan kazanılan hediye sinema biletleri 8 Mart 2013 tarihinde müşterilerimizin İş’te Üniversiteli kredi kartlarına yüklenecektir.
6. Hediye sinema biletleri Cinemaximum sinema salonlarında, son kullanım tarihine kadar, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istenilen filmde kullanılabilecektir.
7. Kazanılan hediye biletlerin son kullanım tarihi 21.04.2013’dür. Bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı mümkün olamayacaktır.
8. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 2 kişilik sınırlı sinema bileti kazanabilecektir.
9. Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,  İş’te Üniversiteli kredi kartı dışındaki kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
10. İade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.