Kipa maximum kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye 17 Nisan – 17 Mayıs 2015

  • 17 Nisan 2015
Kipa maximum kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye 17 Nisan – 17 Mayıs 2015

Kipa marketlerde tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL üzeri 3. alışverişte 25 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 17 Nisan – 17 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımını ücretsiz olarak maximum kart duyurusu üzerindeki KATIL butonu ile yapabilirsiniz.

Kampanya  Ayrıntıları

1- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyamıza dahildir.
2- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “KIPA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, İş Bankası Maximum Kart sahiplerinin banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
4- Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
5- Kampanyamızdan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
6- İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 04.06.2015’tir.
7- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişleriniz de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
8- Taksitli alışverişler, Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler MaxiPuan kampanyasına dahil değildir.
9- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
10- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
11- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
13- Kampanyamız kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
14- Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişleriniz birleştirilememektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.