Kliksa maximum kart kampanyası 75 TL hediye 16 – 31 Ekim 2014

  • 19 Ekim 2014
Kliksa maximum kart kampanyası 75 TL hediye 16 – 31 Ekim 2014
Online alışveriş sitesi kliksa.com adresinden maximum kredi kartınızla yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan kazanma fırsatı 16 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında sizleri bekliyor.
Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin “KLIKSA”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2- Bir müşteri kampanya kapsamında azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
3- Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave MaxiPuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 19 Kasım 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 20 Kasım 2014 tarihinde geri alınacaktır.
6 Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9- Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “KLIKSA” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
10- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
11- Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12- Altın, Kıymetli Maden ve Kontör ürünleri kampanyayaya dahil değildir.
13- Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
14- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ