Kliksa maximum kart kampanyası 75 TL hediye 16 – 31 Ekim 2014

  • 19 Ekim 2014
Kliksa maximum kart kampanyası 75 TL hediye 16 – 31 Ekim 2014
Online alışveriş sitesi kliksa.com adresinden maximum kredi kartınızla yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan kazanma fırsatı 16 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında sizleri bekliyor.
Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin “KLIKSA”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2- Bir müşteri kampanya kapsamında azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
3- Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave MaxiPuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 19 Kasım 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 20 Kasım 2014 tarihinde geri alınacaktır.
6 Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9- Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “KLIKSA” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
10- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
11- Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12- Altın, Kıymetli Maden ve Kontör ürünleri kampanyayaya dahil değildir.
13- Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
14- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.