Koton maximum kart 500₺’ye 200₺ indirim kampanyası 19 Kasım – 31 Aralık 2022

  • 24 Kasım 2022
Koton maximum kart 500₺’ye 200₺ indirim kampanyası 19 Kasım – 31 Aralık 2022

Maximum kredi kartınızla Koton uygulaması ve internet sitesinden yapacağınız 500₺ ve üzeri alışverişinizde anında 200₺ indirim kazanacaksınız. Maximum mobilden indirim kodunuzu alarak 19 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan işlemler ve Ödül kullanımı: Kampanya sadece Koton mobil uygulamasında ve Koton web sitesinde geçerlidir. Kampanya kodlarının kullanım süresi 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için kampanya kodunuzu, sepetim sayfasında yer alan “Promosyon Kodu” kısmına yazmanız gerekmektedir. Kampanya koton.com üzerindeki farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya özel koleksiyon ve lansman ürünlerinde geçerli değildir. İletilen kod tek kullanımlıktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), Ticari Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ek Koşullar: İş Bankası ve Koton kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x