Markafoni maximum kart kampanyası 150’ye 20 TL hediye

  • 02 Mayıs 2016
Markafoni maximum kart kampanyası 150’ye 20 TL hediye

​Maximum kredi kartına özel kampanyalar devam ediyor. Şimdi maximum kartınızla Markafoni.com internet sitesinden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Fırsatla uygulaması ile katılmanız gereken kampanya 31 Mayıs tarihine kadar sürecek.

Kampanya Ayrıntıları
1.Kampanyamıza katılım talebinizi iletmek için;
• İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Twitter hesabınız üzerinden #markafonifirsatla hashtag’i ile tweet gönderebilir,
• İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Facebook hesabınızla FIRSATLA sekmesinde yer alan markafoni.com kampanya görseli üzerinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayabilir,
• MARKAFONI yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS gönderebilir,
• Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girebilirsiniz.
2. SMS kaydı hem kredi kartı hem de Bankamatik Kartları için geçerlidir.
3. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 20 TL MaxiPuan kazanabilir.
4. İlave Maxipuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 10 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 19 Haziran 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 20 Haziran 2016 tarihinde geri alınacaktır.
6. Bankamatik kartıyla kazanılan MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
7. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
8. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
9.Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
10.Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyamıza dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “MARKAFONI” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
11.Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
12.Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
13.İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.