Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum e-ticaret internet alışveriş kampanyası 16-31 Ocak 2021

 • 16 Ocak 2021
Maximum e-ticaret internet alışveriş kampanyası 16-31 Ocak 2021

Maximum kredi kartından beklenen kampanya geldi. 2021 Ocak ayına özel e-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden seçili üye iş yerlerinden yapacağınız 500 TL ve üzeri 2 adet harcamada 75 TL değerinde maxi puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 16-31 Ocak 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles) ve Maximum Genç Kartlar kullanılarak yapılan alışverişler.

Seçili üye iş yerleri listesi için aşağıdaki dosyaya bakabilirsiniz

maximum-uye-2021-kampanyabul

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Bankamatik Kartları,Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 16 Şubat 2021 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 26 Şubat 2021’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişleri kapsamakta olup, firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Kampanyaci dedi ki:

  Bu sefer üye işyeri listesine Trendyolu eklemişler arkadaşlar. Büyük ihtimal cüzdan geçerlidir.

 2. Anonim dedi ki:

  500 tl. üzerinde yükleme yaptım.Sayaç olmadığı için belli olmuyor ama geçerli olmaması için bir sebep yok…

 3. F.K dedi ki:

  sayaç yok maalesef umarım geçerlidir.

 4. Anonim dedi ki:

  Arkadaslar cuzdan nedir hesaba nasil atilir bilgi verirseniz

 5. Anonim dedi ki:

  Banka kartları hariç demi arkadaslar

 6. Anonim dedi ki:

  18:44 Anonim arkadaş.Trendyol üyeliğiniz varsa Hesabıma girdiğinizde Trendyol cüzdanım diye bir sekme var.Orayı tıkladığınızda kartla cüzdanıma yükleme yap diye bölüm çıkıyor.Daha önce kayıt ettiğiniz kartlardan kampanyası olan varsa onunla alışveriş yapmadan cüzdana para yüklüyorsunuz.Biriken paraları sonra yapacağınız alışverişte kullanıyorsunuz.Hem kampanya avantajlarından faydalanmış oluyorsunuz. Hem de yaptığınız alışverişten %1 trendyol para kazanıyorsunuz.(10 gün önce %2 idi.Çeyrek altın alımında 16 tl. dolayında para veriyordu)

BİR YORUM YAZ