Maximum haftada 300 TL alışverişe 25 TL toplamda 75 TL hediye 8-28 Haziran

  • 05 Haziran 2015
Maximum haftada 300 TL alışverişe 25 TL toplamda 75 TL hediye 8-28 Haziran

Maximum kredi kartından harika bir kampanya haberi geldi. Haziran ayına özel kampanyada her hafta akaryakıt ve market hariç yapacağınız toplamda 300 TL alışverişte 25 TL olmak üzere toplamda 3 haftada 75 TL maxi puan kazanma fırsatı 8-28 Haziran 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya  katılımı için  aşağıdaki bağlantıyı açarak KATIL butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanya Ayrıntıları

1. 8-28 Haziran 2015 tarihleri arasında akaryakıt ve market hariç yurtiçi ve yurtdışında yapılacak alışverişler (sanal alışverişler dahil) kampanyamız kapsamındadır.
2. Kampanyamız dönemi içinde akaryakıt ve market hariç, 300 TL ve üzeri tutarda alışveriş toplamına ulaşılan her hafta için 25 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşterimiz kampanyamızdan azami 75 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Kampanya haftaları 8 – 14 Haziran 2015, 15 – 21 Haziran 2015 ve 22 – 28 Haziran 2015 olarak belirlenmiştir.
3. Kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “KAZAN” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
4. Kampanyamıza Maximum Kart, Maximiles ve MercedesCard ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalar dahildir. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik Kart , Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart , Bankamatik Kartı ve MaxiPara Kart ile yapılan alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
5. Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişleriniz akaryakıt harcaması olarak değerlendirilir.
6. Taksitli alışverişleriniz, alışverişinizin kampanyamız dönemi içerisinde yapılması halinde toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, kampanya döneminden önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerinizin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
7. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan ve MaxiMil bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamına dahil edilmeyecektir.
8. Bir müşterimiz kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek olup, hafta başına kazanılabilecek azami ödül tutarı 25 TL MaxiPuan, kampanya süresince kazanılabilecek toplam ödül tutarı azami 75 TL MaxiPuan ile sınırlıdır.
9. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
11. Kampanyamız kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar kampanya bitiş tarihini takiben 5 iş günü içerisinde (en geç 3 Temmuz 2015 tarihinde) son kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.
12. MaxiPuanların son kullanım tarihi 14 Temmuz 2015 olup, kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 15 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır.
13. Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir.
14. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “KAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerEkmektedir.
15. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
16. Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan SMS ile kampanyamıza katılım mesajları geçerli kabul edilmeyecektir.

Kampanya Katılımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    arkadaşlar kampanya açıklamasında tüm üye işyerlerinden yapılan alış verişlerin geçerli olduğu belirtilmemiş. müşteri hizmetlerini aradım. tüm üye işyerlerinde geçerli imiş. bilginize. aykut

  2. admin dedi ki:

    Bilgi için teşekkürler, üye iş yeri şartı arandığında bunu belirtiyoruz.

  3. Anonim dedi ki:

    ZİRAAT MAXSİMUM ALIŞVERİSLERDEN ÖNCEMİ MESAJ ATMAK LAZIM KAMPANYA SURESİNCEDE OLUYORMU

BİR YORUM YAZ