Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum İstanbulkart yükleme kampanyası 17 Ağustos- 17 Eylül 2020

  • 17 Ağustos 2020
Maximum İstanbulkart yükleme kampanyası 17 Ağustos- 17 Eylül 2020

Maximum kredi kartı sahipleri İstanbul kart yüklemelerinde kazanıyor. Yeni kampanyada her 20 TL yüklemede 5 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 17 Ağustos- 17 Eylül 2020 tarihleri arasında maximum mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı, MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Diğer banka kredi kartları ile yapılan İstanbulkart yükleme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanyaya yalnızca İş Bankası kartları ile yapılan 20 TL ve üzeri tutardaki İstanbulkart yüklemeleri dahil olup, İstanbulkart yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında, İş Bankası kartları ile tek seferde gerçekleştirilecek her 20 TL ve İstanbulkart yükleme işleminden 5 TL, toplamda ise azami 30 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 30 TL’dir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen ödemelerin iptal edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 24 Eylül 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 4 Ekim 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ