Maximum kart 100 TL restoran ödemesinde 10 TL hediye 17-19 Mart

  • 17 Mart 2017
Maximum kart 100 TL restoran ödemesinde 10 TL hediye 17-19 Mart

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonu 17-19 Mart 2017 tarihleri arasında restoranlardan yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL değerinde maxi puan kazanacak.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanyaya, cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki ‘‘KATIL’’ butonuna tıklayarak katılım talebinizi iletebilirsiniz.
2. 17-19 Mart 2017 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile restoranlarda tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri ödemenize 10 TL MaxiPuan kampanyası düzenlenecek olup bir müşterimiz azami 10 TL tutarında MaxiPuan kazanabilecektir.
3. Kampanya 17-19 Mart 2017 tarihleri arasında yalnızca restoran ödemeleri için geçerli olacaktır.
4. Kampanyamız katılımlı olup, müşterilerimiz yalnızca Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katılabilecek ve MaxiPuan kazanabilecektir.
5. Kampanya kapsamındaki ödemeler hesaplanırken sadece Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Privia Kredi Kartı, Büyük Kulüp Platinum Kart ve ek kartlar veya Bankamatik Kartları ile 17-19 Mart tarihlerinde (söz konusu tarihler dahil) restoranlarda tek seferde gerçekleştirilecek 100 TL ve üzeri ödemeler dikkate alınacaktır.
6. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.
7. Kampanya kapsamında yapılacak işlemlerin Maximum üye iş yerlerinde gerçekleştirilme zorunluluğu bulunmamaktadır.
8. Kampanya kapsamında kazanılacak MaxiPuanlar 19 Mart tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde en son kullanılan kartına yüklenecek olup, Bankamız sistemde kayıtlı ve geçerli cep telefonu olan müşterilerimize MaxiPuan yüklemeleri SMS ile bildirilecektir.
9. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 10 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
10.MaxiPuanların son kullanım tarihi 3 Nisan 2017 olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 4 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.
11.MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler ile iade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
12.BKM Express ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
13.Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. AY dedi ki:

    Nesrin hanım eklerseniz:21-31 Mart 2017 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Yemeksepeti.com ve yemeksepeti mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzeri ilk siparişinize anında 20 TL indirim ayrıcalığı!

  2. AY dedi ki:

    bir şey değil … saygılarla

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.