Maximum kart 150 TL’ye 15 TL hediye 16-31 Mayıs 2017

  • 18 Mayıs 2017
Maximum kart 150 TL’ye 15 TL hediye 16-31 Mayıs 2017

Maximum kredi kartı sahipleri maximum mobil üzerinden katılacakları kampanya kapsamında ÜYE giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerindeki iş yerlerinden tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanacak.

Kampanya bu ay 16-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı:  MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 09 Haziran 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Haziran 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    merhaba , online alışveriş siteleri dahil mi? trendyol markafoni gib..

  2. Bekir K. dedi ki:

    evet online siteler dahil mi? bilgisi olan bilgilendirirse seviniriz…teşekkürler…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.