Maximum kart 2013 yılbaşı kampanyasında 100 TL puan hediye

 • 18 Aralık 2012
Maximum kart 2013 yılbaşı kampanyasında 100 TL puan hediye

Maximum kredi kartı sahipleri yılbaşı alışverişlerinde kazanıyor. 2013 yılbaşına özel kampanyada 18-31 Aralık 2012 tarihleri arasında Maximum Kartınızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki 5. alışverişinize tam 100 TL Maxi Puan hediye fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya; kuyum ve sigorta sektörleri haricindeki Maximum üye işyerlerinde geçerlidir.
 • Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahildir.
 • Kampanya, Maximum üye işyerlerinde 17-31 Aralık 2012 tarihleri arasında farklı günlerde yapılan peşin yada taksitli 100 TL ve üzeri beşinci alışverişte geçerli olacaktır.
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “YILBASI” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Ziraat Bankası müşterilerinin ise “YILBASI” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım, gönderilen her katılım SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • MaxiPuan’lar başarılı kampanya katılımı sonrasında kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanma tarihi 17.01.2013’dür.
 • Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 100 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı aranmamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. sakine müderrisoğlu dedi ki:

  yılbaşı yazıp gönderdikten sonra katılım talebiniz alındı mesajı gelmedi nasıl öğrenebilirim dahil edilip edilmediğimi işbankası maximum kartım var.zıraat bankamatikleri geçerlimidir kampanya dahilinde saygılar

 2. ömer dedi ki:

  2 tane sorum var
  yakınımızdaki markette ortak pos makinesi var.makinenin üzerinde garanti yazıyor.ancak kartı taktığınız zaman iş bankası menüsü geliyor.yani ortak posmuş.bu pos makinesinde geçerlimi.birde alışveriş yapmadan öncemi mesaj atmamız lazım.sonra atsak olurmu

 3. mustafa GÜRBÜZ. dedi ki:

  ortak postan çekmeler dahildir,mesajınızı kart çekiminden önce atmanızz lazım…

 4. bengü dedi ki:

  kampanyaya üye iş yerleri neresi?ben 4 alışveriş yaptım dün de tüpçüden 130lira geçirttim ama o dahil oluyor mu şimdi?bir de iletinin başında 18i sonrasında 17si yazıyor kampanya başlangıç tarihi için.hangisi doğru acaba?

 5. bengü dedi ki:

  bir alışverişime ay erteleme verdi.bu geçerli oldu mu acaba?
  bu kampanyaları yapıyolar insanın aklında bi ton soru oluyo.keşke adam gibi açıklasalar ya da danışabileceğimiz bir yer olsa..

 6. tuba üçpınar dedi ki:

  yılbaşı kampanyası için kafama iki şey takıldı.lütfen acil cevap bekliyorum.
  1)bir alışverişime ay erteleme verdi.bu geçerli oldu mu acaba?
  2)birde alışveriş yapmadan öncemi mesaj atmamız lazım.sonra atsak olurmu

 7. cumali dedi ki:

  ben 5 adet harcama yaptım bu gün11 01 13 itibari ile puan yüklenmedi.
  7 işgünü diyorlar.
  10 iş günü oldu.bekliyorum.

 8. cumali ünvver dedi ki:

  ben 5 adet harcama yaptım bu gün11 01 13 itibari ile puan yüklenmedi.
  7 işgünü diyorlar.
  10 iş günü oldu.bekliyorum.
  ama
  ümüdim yok gibi.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.