Maximum kart 2014 yılbaşı kampanyasında 55 TL maxi puan hediye

 • 10 Aralık 2013
Maximum kart 2014 yılbaşı kampanyasında 55 TL maxi puan hediye

Maximum kredi kartı 2014 yılbaşına özel kampanyasında 5 adet 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 55 TL değerinde maxi puan hediye ediyor. Kampanya 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerli olacak olup kampanya katalımı için müşterilerin banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “YILBASI” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Kampanya Detayları

 • Kampanya; kuyum, sigorta ve danışmanlık sektörleri haricindeki Maximum üye işyerlerinde geçerlidir.
 • Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahildir.
 • Kampanya, Maximum üye işyerlerinde 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında farklı günlerde yapılan peşin yada taksitli 100 TL ve üzeri beşinci alışverişte geçerli olacaktır.
 • Ziraat Bankası müşterilerinin ise “YILBASI” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım, gönderilen her katılım SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • MaxiPuan’lar başarılı kampanya katılımı sonrasında kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanma tarihi 19.01.2014’dür.
 • Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 55 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı aranmamaktadır.
 • Kampanyaya Maximum uygulamasına dahil elektronik ticaret siteleri üzerinden yapılan işlemler de dahildir.
 • Kıbrıs ve yurtdışındaki müşterilerimizin kampanyaya katılmak için ilgili kampanya SMS’ini 00905327522202 telefon numarasına iletmeleri gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. guler aktaş dedi ki:

  Sn yetkılı nufusunun %65i karadenizli olan ilimizde 14 yıldan berı karadenizkulturune hizmet etmekte olan radyomuz merkez 17 ilçe 7 ilde internettenen tüm Dunyada yayında ayrıca 1.5 mılyon karadenızlı olan ilimizde reklam asamasında calişmak duyarlı karadenızlılere kampanya ve hizmetlerınıze duyuarlı kıtlemıze sesinizi duyurmaktan onur duyarım.104.3

 2. veysel dedi ki:

  1-Ziraat Maximum kredi kartınızla 20 Kasım – 20 Aralık 2013 tarihleri arasında tüm sektörlerden peşin ya da taksitli yapacağınız ilk ve tek seferdeki 150 TL ve üzeri harcamanızdan sonraki her 150 TL ve üzeri alışverişlerinize 15 TL, toplamda 150 TL MaxiPuan fırsatı!
  2-16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Maximum Kartınızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki 5. alışverişinize tam 55 TL MaxiPuan hediye!

  bu kampanyadan yararlanırken aynı gün iki kampanyadan da yararlanılabilirmi?

 3. İsmail gezer dedi ki:

  Beş alışverişi tamamladım ama mesajı gelmedi

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.