Maximum kart 2016 yılbaşı kampanyası 100 TL hediye

  • 11 Aralık 2015
Maximum kart 2016 yılbaşı kampanyası 100 TL hediye

Maximum kredi kartından geçte olsa 2016 yılbaşı hediye puan kampanyası başladı. Kampanya kapsamında bu ay 11-31 Aralık 2015 tarihleri arasında aşağıda belirtilen sektörlerde faaliyet gösteren ÜYE iş yerlerinden yapacağınız ilk 100 TL alışverişten sonraki her 100 TL için 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL değerinde maxi puan hediye edilecek.

Kampanya kapsamında puan kazanılacak sektörler market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik, züccaciye, kitap, oyuncak ve aşağıda internet siteleri.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamalar dahil değildir. Aynı gün farklı iş yerlerinden yapacağınız alışverişler dahildir.

Kampanyaya aşağıdaki resmi kampanya linkinde bulunan KATIL butonuna tıklayarak başvurmanız şarttır.

Kampanya Ayrıntıları
5. Kampanyamıza Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları da dahildir. Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “YENIYIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
6. Kampanya kaydı için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
7. Kampanyamızda kazanılan ilave MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 15 gün içerisinde kampanya kapsamında kullanılan son kredi kartına yüklenecektir.
8. Ekstra MaxiPuanların son kullanım tarihi 24 Ocak 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 25 Ocak 2016 tarihinde geri alınacaktır
9. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
10. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
11. Maximum Kart’a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles’a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12. Bankamatik Kartlarıyla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartları için SMS gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
13. Bankamatik Kartıyla kazanılan MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
14. Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartlarıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
15. Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart’la yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
16. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya dahil elektronik market ve e-ticaret siteleri
Hepsiburada
Evmanya
Grupanya
Yakala.co
gold.com.tr
hızlıal.com
sahibinden.com
kliksa
n11
gittigidiyor
kronotrop.com.tr
Bimeks
Teknosa
Mediamarkt
Vatan Bilgisayar
Apple Store
Gold Teknoloji Marketleri
Bilkom
annelutfen.com
mizu.com
Modagram
Trendyol.com
1V1Y
Morhipo
Misspera
Enmoda
Zizigo
Markafoni

Resmi kampanya sayfası: http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Yeni+yılda+100+TL+MaxiPuan!&IdCampaign=ODQ0-ISB

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Serseri dedi ki:

    ziraat bankamatik kartı geçerli midir

  2. Anonim dedi ki:

    Teşekkür

  3. Anonim dedi ki:

    1000 değilde 800 yaptıysak yine hakettigimizi kazanirmiyiz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.