Maximum kart 23 Nisan 2018 bayram kampanyası

  • 20 Nisan 2018
Maximum kart 23 Nisan 2018 bayram kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri 23 Nisan 2018 Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kampanyası kapsamında oyuncak ve seçili kırtasiye mağazalarından yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 23 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 20-23 Nisan tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Seçili kırtasiye mağazaları D&R, Idefixe, İş Kültür, Nezih Kitabevi, Remzi Kitabevi, Turkuvaz Kırtasiye ve Kitapyurdu.

 

Kampanya maximum mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kartları, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 30 Nisan 2018 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 14 Mayıs 2018 olup kullanılmayan puanlar 15 Mayıs 2018 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    PUANCI GENC teşekkürler, yayınlandı.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.