Maximum kart 23 Nisan kampanyası

  • 22 Nisan 2013
Maximum kart 23 Nisan kampanyası

Maximum kart kampanyaları sürüyor. Maximum ile 23 Nisana özel kampanyada 23 ve 24 Nisan günleri Türkiye genelinde 22 ildeki Cinemaximum sinemalarına gelerek animasyon filmlerine İş Bankası Maximum Kartı ile bilet alanlara yanlarındaki bir çocuğun bileti anında hediye ediliyor. Kampanyadan Maximiles ve MercedesCard sahipleri de yararlanabiliyor.

Bayram coşkusunu artıran kampanya 23 ve 24 Nisan günlerinde gösterilecek animasyon filmleri için Cinemaximum gişelerinden alınacak biletlerde geçerli olurken kampanyadan 15 yaş ve altındaki çocuklar yararlanabiliyor.

Kampanya Detayı:
1. Kampanya 23 ve 24 Nisan arasında Cinemaximum salonlarında gösterimde olan animasyon filmlerde geçerlidir.
2. Sinema biletini Maximum Kart’ı ile ödeyen müşterilerimizin beraberindeki 15 yaş altı bir çocuklarının bileti hediye edilecektir.
3. Hediye bilet, büyük biletinin ödemesi esnasında gişeden ücret alınmaksızın teslim edilecektir.
4. Kampanya yalnızca Cinemaximum gişelerinden alınan biletlerde geçerli olup; kiosk ve internet üzerinden yapılan bilet alımlarında geçerli değildir.
5. Müşterilerimiz kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilecektir.
6. Bankamatik Kartı, Maximum Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan sinema bileti alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Ziraat Maximum Kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ