Maximum kart 4×100 TL’ye 40 TL hediye 23-26 Nisan 2015

  • 23 Nisan 2015
Maximum kart 4×100 TL’ye 40 TL hediye 23-26 Nisan 2015

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonu 23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında market ve akaryakıt hariç tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde her gün 10 TL olmak üzere toplamda 40 TL maxi puan hediye ediyor.

Kampanya katılımı için aşağıdaki kampanya sayfasında bulunan katıl butonuna tıklayın.

Kampanya Ayrıntıları

1. 23 – 26 Nisan 2015 tarihleri arasında akaryakıt ve market hariç yurtiçi ve yurtdışında yapılacak alışverişler (sanal alışverişler dahil) kampanyamız kapsamındadır.
2. Kampanyamız dönemi içinde akaryakıt ve market hariç, 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş toplamına ulaşılan her gün için 10 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşterimiz kampanyamızdan azami 40 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
3. Kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “KAZAN” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
4. Kampanyamıza Maximum Kartlar, Maximileslar ve MercedesCardlar ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalar dahildir. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik Kart , Şirket Kredi Kartları, Bayi Kartlar , Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile yapılan alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
5. Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişleriniz akaryakıt harcaması olarak değerlendirilir.
6. Taksitli alışverişleriniz, alışverişinizin kampanyamız dönemi içerisinde yapılması halinde toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, kampanya döneminden önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerinizin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
7. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan ve MaxiMil bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamına dahil edilmeyecektir.
8. Bir müşterimiz kampanyamızdan günde en fazla bir defa yararlanabilecek olup, gün başına kazanılabilecek azami ödül tutarı 10 TL MaxiPuan, kampanya süresince kazanılabilecek toplam ödül tutarı azami 40 TL MaxiPuan ile sınırlıdır.
9. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
11. Kampanyamız kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 6 Mayıs 2015 tarihinde son kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.
12. MaxiPuanların  son kullanım tarihi 17 Mayıs 2015 olup, kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 18 Mayıs 2015 tarihinde geri alınacaktır.
13. Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir.
14. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “KAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
15. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
16. Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan SMS ile kampanyamıza katılım mesajları geçerli kabul edilmeyecektir.

Katılmak için

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.