Maximum kart 50 TL alışverişe sinema bileti hediye 1-30 Kasım

  • 04 Kasım 2015
Maximum kart 50 TL alışverişe sinema bileti hediye 1-30 Kasım

Maximum kredi kartı sahipleri BKM sistemi aracılığıyla yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde Cinemaximum sinemalarında geçerli 1 adet sinema bileti kazanıyor. Online internet alışverişlerinde kartınızı BKM sistemine ekleyerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya bu ay 1-30 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Biletinizi 28 Şubat 2016 tarihine kadar kullanabileceksiniz.

Maximum kredi kartımı seviyorum, bu yıl en fazla hediye puanı veren kart oldu. Maximumu seviyorum müze ve ören yerlerinde insanlar müze kart kuyruğunda bekleyip 50 TL kart ücreti verirken ben kartımı çıkarıp gişeye okutup ücretsiz geçiyorum. Kartımı seviyorum bu yıl ailemle toplam 34 film izlemişiz ve büyük bölümünde hediye biletlerle girmişiz.

Kampanya Ayrıntıları

3. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşterimiz kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı alışverişi üzerinden olacak şekilde azami bir defa bilet kazanabilir.
4. Kampanyadan kazanılan Cinemaximum sinema biletleri, 30 Kasım tarihinden itibaren 10 gün içerisinde Maximum özellikli kredi kartlarına yüklenecektir. Fiziki bilet olmaksızın, Cinemaximum gişelerden kredi kartı aracılığı ile hediye biletler kullanılabilecektir.
5. Kampanya kapsamında kazanılan sinema biletleri tüm Cinemaximum’larda ve tüm seanslarda geçerlidir.
6. Alışveriş iptali veya iadesi durumunda kampanya geçerli olmayacaktır.
7. Kampanyaya Bankamatik Kartı, MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir.
8. Bilet kazanımı döneminde, kampanyaya hak kazanmış kartın kullanıma açık ve aktif olması gerekmektedir.
10. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahil değildir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.