Maximum kart 8 Mart gününe özel %10 maxi puan hediye kampanyası

  • 07 Mart 2013
Maximum kart 8 Mart gününe özel %10 maxi puan hediye kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri 8 Mart 2013 Dünya Kadınlar Gününe özel kampanyasında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik ve kozmetik alışverişlerinizden ekstra %10 MaxiPuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

1- Kampanya 8 Mart 2013 tarihinde asıl kart hamili kadın müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilen alışverişlere yönelik olarak düzenlenecektir.
2- Kampanyaya yurtiçi veya yurtdışında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik ve kozmetik sektöründe yapılacak alışverişler dahildir. Alışveriş yapılan işyerinin Maximum üye işyeri olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
3- Kampanyaya dahil alışverişlere, alışverişin %10’u tutarında ekstra MaxiPuan hediye edilecektir. Kazanılacak hediye MaxiPuan tutarı 20TL ile sınırlıdır.
4- Hediye MaxiPuan tutarları, 19 Mart 2012 tarihinde yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar geri alınmayacaktır.
5- Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek olup, kampanya süresince yapılacak alışveriş tutarları, müşteri numarasına bağlı tüm kredi kartları ile yapılan alışverişleri kapsayacaktır.
6- Kampanyaya Şirket kredi kartları, Bayi kartlar, ve Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler dahil edilmeyecektir.
7- Kampanya gününden önce yapılan taksitli işlemlerin kampanya gününe yansıyan taksit tutarları harcama toplamına dahil edilmeyecek, kampanya gününde yapılan taksitli alışverişler toplam tutar üzerinden kampanyaya dahil edilecektir.
8- Hediye MaxiPuanlar en son kullanılan karta yüklenecektir.
9- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılabilecektir.
10- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve avans kapatmakta kullanılmayacaktır.
11- İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler ile MaxiPuan bozdurularak yapılan alışveriş işlemleri, alışveriş tutarı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
12- Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.