Maximum kart akaryakıt kampanyası 1-15 Nisan 2015

  • 01 Nisan 2015
Maximum kart akaryakıt kampanyası 1-15 Nisan 2015

Maximum kredi kartı sahipleri bu ay 1-15 Nisan 2015 tarihleri arasında üye akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 3. alışverişlerinde 20 TL değerinde maxi puan kazanacak.

Kampanya katılımı için aşağıdaki butona tıklayabilir veya “AKARYAKIT” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı akaryakıt İstasyonlarından Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 3 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
3- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
4- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Bankamız sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
5- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartları da dahildir, Ziraat Maximum Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “AKARYAKIT” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
6- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir. İlave MaxiPuan’lar geri alınmayacaktır.
7- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
8- Aynı gün yapacağınız harcamalardan sadece bir tanesi kampanyamıza dahil edilecektir.
9- Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
10- Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
11- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
12- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
13- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
14- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişler de kampanyamıza dahildir.
15- Kampanyamızdan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart veya Ziraat Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.
16- Bankamatik Kartı ile katılımlar için SMS gönderimine gerek bulunmamaktadır.
17- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan yapacağınız alışverişler birleştirilememektedir.

Kampanyaya Katıl

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ