Maximum kart akaryakıt kampanyası 1-30 Eylül 2016

  • 01 Eylül 2016
Maximum kart akaryakıt kampanyası 1-30 Eylül 2016

Maximum kredi kartı sahipleri Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren üye iş yerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4. alışverişte 40 TL maxi puan kazanacak.Kampanya bu ay 1-30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olup maximum poslarından yapılacak ödemelerde kampanyaya dahil olacaktır.

Maximum kampanya sayfasındaki KATIL butonunu kullanarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1. Kampanyamız akaryakıt/otogaz sektöründe yer alan firmaların Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tutardaki peşin alışverişlerde geçerlidir.
2. Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyamızdan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
3. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyamıza dahil sayılacaktır. Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “AKARYAKIT” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan / yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamız sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir. Kampanyamıza Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları da dahildir. Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “AKARYAKIT” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya kaydı için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
4. Kampanyamızda kazanılan ilave MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 7 gün içerisinde kampanya kapsamında kullanılan son karta yüklenecektir. Ekstra MaxiPuanların son kullanım tarihi 23 Ekim 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 24 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.
5. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximum Kart’a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles’a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılmalıdır. Bankamatik Kartlarıyla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir.
6. Bankamatik Kartları için de SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bankamatik Kartıyla kazanılan MaxiPuanlar da geri alınacaktır. Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartlarıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir. Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart’la yapılan alışverişler birleştirilememektedir. Şirket kredi kartları, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Kampanyamız diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

8. İptal ve iade işlemleri kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. serhan ayton dedi ki:

    bu kampanyayı akaryakıt kampanyaları sayfasında da ilan etmek iyi olacaktır.

  2. UĞUR dedi ki:

    sanırım marka farketmediği için koymamışlar..

BİR YORUM YAZ