Maximum kart akaryakıt kampanyası 40 TL hediye 1-31 Ekim 2017

 • 01 Ekim 2017
Maximum kart akaryakıt kampanyası 40 TL hediye 1-31 Ekim 2017

Maximum kredi kartı sahipleri ÜYE akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Katılımınızı kampanya tarihleri arasında dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Unutmayın,  Kampanyamız sadece Maximum Mobil uygulamamız ile katılıma özel olup 40 TL MaxiPuan kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ziraat Maximum Kartlar ,Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 7 Kasım 2017 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 20 Kasım 2017 olup kullanılmayan puanlar 21 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.  Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Nesrin Özkaya dedi ki:

  En iyi akaryakıt kampanyası bu şimdilik, Zubizu shell ve mobil ödeme ile birleştirebilirsiniz.

 2. Ahmetahmet dedi ki:

  Mobil ödeme nedir

 3. Haluk dedi ki:

  Mobil ödeme dediginiz?

 4. Anonim dedi ki:

  Zubizu Shell ve mobil ödeme nasıl oluyo

 5. NEW HORİZONS dedi ki:

  zubizu shel ödemesi için telefon playstore uygulamadan zubizu indirin araç plakanızı zubuzi müşteri hizmetlerine kaydettirin aynı şekilde shell smart kartta aynı plaka kayıtlı olacakki 300tl harcamaya 15tl aylık puan verecek , mobil ödeme ise onu hiç denemedim :) telefon nfc olması lazım galiba ha birde maximum uygulamadan da kayıt yapmayı unutmayın , vallahi çok uzun gibi gözüküyor ama kurulum oldumu sonrası omega saat gibi işler sistem :))

 6. AY dedi ki:

  mobil çdeme ; cep telefonunuzda NFC özelliğini ayrıca alışveriş yapacağınız pos cihazı da temassız özelliği olmalı… sonrasında new horizons arkadaşın belirttiği gibi store’lardan uygulama indirilip öncelikli kartı belirleyip alışverişi yapıyoruz… youtube da mobil ödeme yazarsanız kafanızda daha da iyi canlanabilir diye düşünüyorum… saygılarla..

 7. Haluk dedi ki:

  Kampanya kampanya puan kazanımı nasıl olacak mobil ödeme den ne kadar kazanılacak bilen var mı

 8. Gülten Tuncel Üye akaryakıt istasyonları hangileri dedi ki:

  Üye olanaklar yakıt istasyonlarını belirtir misiniz

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Gülten, iş bankası posu olan her istasyon üyedir. Büyük firmalarında neredeyse tüm istasyonları maximum üyesi.

 10. 11-989 dedi ki:

  maximum temassız kampanyası var Nesrin Hanım ekler misiniz 25 ekim 6 kasım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.