Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart anneler günü kampanyası 1-10 Mayıs 2022

  • 04 Mayıs 2022
Maximum kart anneler günü kampanyası 1-10 Mayıs 2022

Maximum kredi kartı 2022 anneler günü kampanyası kapsamında seçili sektörlerden yapacağınız 200 TL ve üzeri her ödemede 25 TL olmak üzere toplamda 100 TL maxi puan kazanma fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1-10 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Seçili sektörler: Giyim, aksesuar, kozmetik, elektronik perakende, kırtasiye, züccaciye, ev tekstili ve çiçek

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik ve MaxiPara kartlar.

Kampanyaya giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ve çiçek sektörlerinde iştigal eden firmalar kategori koduna göre dahil olup, elektronik perakende, kırtasiye, züccaciye, ev tekstili sektörlerinden kampanyaya dahil seçili firma listesi için tıklayınız.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 24 Mayıs 2022 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x