Maximum kart Aygaz-Mogaz kampanyası 20 TL hediye

  • 15 Ekim 2014
Maximum kart Aygaz-Mogaz kampanyası 20 TL hediye

Maximum kredi kartı sahipleri Aygaz ve Mogaz işyerlerinden yapacakları 55 TL ve üzeri 1. harcamada 10, 2. harcamada 10 TL olmak üzere 20 TL maxi puan kazanıyor.

Kampanya Düzce, Yozgat, Sakarya, Kırşehir, Kastamonu, Çankırı, Kütahya, Nevşehir, Isparta, Aksaray, Hakkari, Kırıkkale, Tunceli, Samsun ve Tokat  illerinde geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyamızdan yararlanabilmeniz için Düzce, Yozgat, Sakarya, Kırşehir, Kastamonu, Çankırı, Kütahya, Nevşehir, Isparta, Aksaray, Hakkari, Kırıkkale, Tunceli, Samsun ve Tokat illerinde yer alan Maximum anlaşmalı AYGAZ ve MOGAZ işyerlerinden Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 55TL ve üzeri peşin alışveriş yapmanız gerekmektedir.
2- Kampanyamız kapsamındaki alışverişleriniz mutlaka İş Bankası Maximum POS cihazından yapılmalıdır.
3- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartları da dahildir.
4- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 21 Ocak 2015’tir.
5- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
6- Aynı gün yapacağınız harcamalardan sadece bir tanesi kampanyamıza dahil edilecektir.
7- Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
8- Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanabilirsiniz.
9- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
11- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişleriniz de kampanyamıza dahildir.
13- Kampanyamızdan puan kazanabilmeniz için tüm alışverişlerinizin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart veya Ziraat Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.
14- Bankamatik Kartı ile kazanacağınız ilave MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
15- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişler birleştirilememektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    izmir manisa Müslüman memleketi değil mi?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.