Maximum kart Aygaz Mogaz tüplügaz kampanyası 1 Nisan – 30 Haziran 2018

  • 02 Nisan 2018
Maximum kart Aygaz Mogaz tüplügaz kampanyası 1 Nisan – 30 Haziran 2018

Maximum kredi kartı sahipleri Aygaz ve Mogaz tüplügaz iş yerlerinden yapacakları 55 TL ve üzeri 1. harcamada 10 TL, farklı günlerde 2. harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 25 TL maxi puan kazanacak. Kampanyada +2 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Maxi puan kampanyası 1 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya sadece Amasya, Bartın, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Denizli, Düzce, Kırşehir, Mersin, Muş, Nevşehir, Siirt, Sinop, Tunceli ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz Tüplügaz işyerlerinde ve Bartın, Bitlis, Denizli, Kırşehir,Mersin, Sinop ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Mogaz Tüplügaz işyerlerinde geçerlidir.

Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerinde görüntülenebilecek olup sadece tüp alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 9 Temmuz 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi  23 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil) olup MaxiPuan’lar 24 Temmuz 2018’de geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.