Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart babalar günü kampanyası 10 – 20 Haziran 2022

  • 11 Haziran 2022
Maximum kart babalar günü kampanyası 10 – 20 Haziran 2022

Maximum kredi kartı 2022 babalar gününe özel kampanyasında seçili sektörlerden yapacağınız her 250 TL ve üzeri ödemede 25 TL olmak üzere toplamda 100 TL maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 10 – 20 Haziran 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Seçili sektörler: giyim, aksesuar, ayakkabı, kozmetik, optik, çiçek, kırtasiye ve elektronik

Babalar günü kampanyaları maalesef tat vermiyor ama bu kampanya fena olmamış. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 05 Temmuz 2022 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ