Maximum kart babalar günü kampanyası 5-17 Haziran 2018

 • 05 Haziran 2018
Maximum kart babalar günü kampanyası 5-17 Haziran 2018

Maximum kredi kartı 2018 babalar günü kampanyasını duyurdu. Maximum kart sahipleri giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ,saat sektörlerinde iş yerlerinden ve aşağıda belirtilen internet sitelerinden yapacakları ilk 100 TL ve üzeri harcama sonrası her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak.

Kampanyaya maximum mobil üzerinden 5-17 Haziran 2018 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır.

Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. E-ticaret sitelerinde yapılan alışverişlerde , Mücevher, Takı  (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) ve kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler ve kontör alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Alışveriş koşulu: Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapılan alışverişlerin sadece biri kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında yer alan sektörlere ek olarak İş Kültür Yayınları, Remzi Kitabevi, Nezih Kitabevi, D&R, TveK mağazaları da kampanya kapsamındadır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 21 Haziran 2018 tarihinde en son kullandığınız  kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 2 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile, Bankamatik Kartı’na yüklenen puanlar yalnızca Bankamatik Kartı ile kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.* Kampanya kapsamında yer alan sektörlere ek olarak İş Kültür Yayınları, Remzi Kitap Evi, Nezih Kitap Evi ve D&R mağazaları kampanya kapsamındadır.

Kampanyaya dahil elektronik market ve e-ticaret siteleri
Hepsiburada
Evmanya
sahibinden.com
n11
gittigidiyor
kronotrop.com.tr
Teknosa
Mediamarkt
Vatan Bilgisayar
Apple Store
Bilkom
trendyol.com
1V1Y.com
Morhipo
Markafoni

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  ÜYE İŞYERİ ISTİYORMU

 2. AY dedi ki:

  evet istiyor anonim….

 3. 01 adana dedi ki:

  Şarİkiz olur mu

 4. Yesim dedi ki:

  Zıraat combo kart dahıl mı

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yesim hanım, Ziraat combo dahil değildir.

 6. Muhtefi dedi ki:

  İlk 100 sonrası her 100 kampanyalarındaki ilk 100 ün mantığı nedir acaba? 50 puanı 5 yerine 6 ya bölmek mi

 7. AY dedi ki:

  sn Muhtefi 6 *100 tl harcama yaparsanız (tabiii gün/sektör/tarih vb.) 50 l maxipuan kazanırsınız demek….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.