Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart bayram market kampanyası 5 – 20 Ağustos 2019

  • 05 Ağustos 2019
Maximum kart bayram market kampanyası 5 – 20 Ağustos 2019

Maximum kredi kartı sahipleri kurban bayramına özel market kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri 3 adet harcamada 40 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 5 – 20 Ağustos 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 27 Ağustos 2019 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 6 Eylül 2019’dur. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Happiness emeğine sağlık, saygılar sevgiler.

BİR YORUM YAZ