Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart beyaz eşya mobilya dekorasyon kampanyası 24-30 Eylül 2020

  • 25 Eylül 2020
Maximum kart beyaz eşya mobilya dekorasyon kampanyası 24-30 Eylül 2020

Maximum kredi kartından ay sonuna özel kampanya kapsamında Beyaz Eşya, Mobilya, Dekorasyon, Yapı Market ve Ev Tekstili sektörlerindeki ÜYE iş yerlerinden tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri alışverişinizde 100 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 24-30 Eylül 2020 tarihleri arasında maximum mobil uygulamasından katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün gruplarının satışını yapan e ticaret firmaları ve mağazalar kampanyaya dahil değildir
Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 6 Ekim 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Ekim 2020’dir. (bu tarih dâhil) Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Ek Koşullar: Kampanyadan, tek seferde gerçekleştirilen 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde MaxiPuan kazanılabilecek olup kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 100 TL’dir. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mahmut dedi ki:

    Acaba bu kampanya hangi sitede gecerlidir

BİR YORUM YAZ