Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart beyaz eşya mobilya kampanyası 100 TL hediye 24-31 Ocak 2020

  • 24 Ocak 2020
Maximum kart beyaz eşya mobilya kampanyası 100 TL hediye 24-31 Ocak 2020

Maximum kredi kartı sahipleri ​Beyaz Eşya, Mobilya, Dekorasyon, Yapı Market, Ev Tekstili ve Araç Bakım sektörlerindeki üye iş yerlerinden yapacakları 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 24-31 Ocak 2020 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil olmayan işyerleri: Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, Morhipo ve N11’den yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 5 Şubat 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Şubat 2020’dir. (bu tarih dâhil) Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Emre203 dedi ki:

    World mworld mobilde saat 17.de duprpriz kampanya yaziyordu birsey cikmadi?ilk girdigimde beklemede kal yaziyordu simdi kalkmis kampanya.

  2. Emre203 dedi ki:

    Mrblar vakif world kartima 127tl aidat yansimis.iptali icin aradigimda sonuc olumsuz geldi.karti kapatma kozumu kullanacaktimki harcama sozune 75tl almistim.bircok kismini tamamlama ragmen 75tl hepsi yansiyacak deyince bir dusuneyim dedim.simdi tecrubeli arkadaslar ne der ne yapsam.devam etsem 75tl dusmeden iade olur mu.vakifkart tecrubesi olan var mi

  3. Faruk dedi ki:

    Vakifbank iki yil ust uste, yillik ucretin yarisi kadar puan teklif etmisti, kabul ettim ben

BİR YORUM YAZ