Maximum kart beyaz eşya ve mobilyada faizsiz taksit kampanyası

  • 01 Haziran 2022
Maximum kart beyaz eşya ve mobilyada faizsiz taksit kampanyası

Maximum kredi kartınızla mobilya ve beyaz eşya sektörlerinden yapacağınız alışverişlerde faizsiz 3-4 taksit kampanyası sizi bekliyor. İşcep uygulamanızdan yaptığınız harcamaları 1 – 30 Haziran tarihleri arasında faizsiz taksitlendirebilirsiniz.

Taksitlendirme talebinizi;
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım
• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım
adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar

Kampanya Detayları:
1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
2. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında 1 – 30 Haziran tarihleri arasında beyaz eşya ve mobilya mağazalarında yapılan 2.000 – 40.000 TL(dahil) arası peşin alışverişlerde faizsiz 3 ya da 4 taksit seçeneği için uygulanacaktır. 2.000 TL altı ya da 40.000 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.
3. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası İşCep ve Maximum Mobil’den 1 – 30 Haziran tarihleri arasında yapılacak 3 ya da 4 taksitli taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.
4. Kampanya sadece banka sisteminde beyaz eşya ve mobilya mağazaları olarak gözüken işyerlerinde geçerli olacaktır. E-ticaret sitelerinden yapılan peşin işlemler kampanyaya dahil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x