Maximum kart Bkm ile ödemelerde 20 TL maxi puan hediye

  • 05 Eylül 2014
Maximum kart Bkm ile ödemelerde 20 TL maxi puan hediye

Maximum kredi kartı sahipleri internet alışverişlerinde Bkm sistemini kullanarak 20 TL maxi puan kazanıyor. Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde maxi puan kazanabilirsiniz. Kampanya 30 Eylül tarihine kadar sürecektir.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 20 TL MaxiPuan kazanabilir.
2- İlave Maxipuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır. Kazanılan MaxiPuanlar için bir son kullanma tarihi bulunmamaktadır.
3- Şirket Kredi Kartı,  Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
4- Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
5- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
6- Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahil değildir.
7- BKM Express`e üye olmak için izlenmesi gereken adımları görmek için tıklayınız
8- BKM Express`e ücretsiz üye olmak için tıklayınız
9- BKM Express uygulamasına dahil üye işyerleri için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ