Maximum kart cep telefon ile mobil ödemede 50 TL hediye 1-30 Nisan 2018

 • 01 Nisan 2018
Maximum kart cep telefon ile mobil ödemede 50 TL hediye 1-30 Nisan 2018
Maximum kredi kartı sahipleri android cep telefonlarına yükleyecekleri maximum mobil uygulaması üzerinden yapacakları temassız mobil ödemelerde 50 TL maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında yapacağınız her 30 TL harcamada 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL kazanacaksınız.
Kampanya bu ay 1-30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 9 Mayıs 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Mayıs 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkürler eklendi.

 2. PUANCI GENC dedi ki:

  Şok Market’te 15TL MaxiPuan!

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  PUANCI GENC teşekkürler eklendi.

 4. Anonim dedi ki:

  Bonus tan Market bekliyoruz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.