Maximum kart cinemaximum sinema bileti 1 alana 1 bedava

  • 07 Ekim 2017
Maximum kart cinemaximum sinema bileti 1 alana 1 bedava

Maximum kredi kartı sahipleri maximum mobil uygulaması üzerinden 1 adet cinemaximum sinema bileti aldıklarında 1 bedava fırsatından yararlanıyor. Kampanya 7 – 24 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılmak için: 

•    Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: www.maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) faydalanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Maximum Mobil uygulamasından 7 – 24 Ekim 2017 tarihleri arasında Maximum özellikli kredi kartları ile yapılacak ilk Cinemaximum sinema bileti alımda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki sinema bileti alımına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Ödül kullanımı: Sinema bileti hediyesi, 31 Ekim tarihine kadar yüklenecek ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Hediye sinema bileti müşteri numarası altında kayıtlı tüm kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile kullanılabilmektedir. Hediye biletin kullanımı yalnızca Cinemaximum gişelerinden ve POS cihazı üzerinden yapılabilmekte olup, bilet alımı öncesinde gişe görevlisine kart üzerinde yüklü olan sinema bileti kodunun kullanılacağına dair bilgi verilmesi yeterlidir. Sinema biletlerinin geçerlilik süresi yükleme tarihinden itibaren 45 gündür. 45. günün sonunda kullanılmayan biletler silinecektir. Hediye sinema bileti tüm Cinemaximum’larda IMAX ve IMAX 3D filmler dâhil tüm seanslarda geçerlidir.  VIP Salon, 4DX ve D-Box filmlerde geçerli değildir. Bir müşteri kampanyadan ilgili dönem içerisinde 1 kere yararlanabilir ve azami 1 kişilik Cinemaximum sinema bileti kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Happiness dedi ki:

    Nesrin hanım bu da başka bir kampanya (​1 – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamasını indirip Maximum özellikli kredi kartınız ile 1.500 TL harcamaya ulaştığınızda Maximum Mobil’den 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye!) maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=maximum-mobilden-cinemaximum-sinema-bileti-hediye&IdCampaign=MTc3Mw==-ISB

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.