Maximum kart cinemaximum sinema bileti hediye kampanyası ​​7 – 24 Ocak 2019

  • 07 Ocak 2019
Maximum kart cinemaximum sinema bileti hediye kampanyası ​​7 – 24 Ocak 2019

Maximum kredi kartı sahipleri Cinemaximum sinema salonlarından alacakları bilet alımlarında 1 adet hediye bilet kazanacaklar. Kampanyada 1-2-5 bilet alsanızda 1 adet hediye verilecektir. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 7 – 24 Ocak 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
​​

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) faydalanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Maximum Mobil uygulamasından 7 – 24 Ocak 2019 tarihleri arasında Maximum özellikli kredi kartları ile yapılacak ilk Cinemaximum sinema bileti alımında geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kart ve Ticari kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Ödül kullanımı: Sinema bileti hediyesi, kampanya bitiş tarihi itibari ile en geç 7 iş günü içerisinde yüklenecek ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Hediye sinema bileti müşteri numarası altında kayıtlı tüm kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile kullanılabilmektedir. Hediye biletin kullanımı Maximum Mobil uygulaması üzerinden ve Cinemaximum gişelerinde POS cihazı üzerinden yapılabilmektedir. Gişeden alımlarda, bilet alımı öncesinde gişe görevlisine kart üzerinde yüklü olan sinema bileti kodunun kullanılacağına dair bilgi verilmesi yeterlidir. Sinema biletlerinin geçerlilik süresi yükleme tarihinden itibaren 45 gündür. 45. günün sonunda kullanılmayan biletler silinecektir. Hediye sinema bileti için tüm Cinemaximum’larda 3D ve IMAX filmler dahil, VIP salon, 4DX, D-Box, STARIUM, TEMPUR, ScreenX ve Gold Class gösterimler hariçtir. Bir müşteri kampanyadan ilgili dönem içerisinde 1 kere yararlanabilir ve azami 1 kişilik Cinemaximum sinema bileti kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.