Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart dörtlü kampanyada 100 TL hediye 1 – 10 Ekim 2020

 • 01 Ekim 2020
Maximum kart dörtlü kampanyada 100 TL hediye 1 – 10 Ekim 2020

Maximum kredi kartı yeni dörtlü kampanyasında Ekim ayına özel e-ticaret, giyim&kozmetik, market sektörlerinden her birinden 150 TL ve üzeri harcama yapanlara 100 TL maxi puan hediye edecek. Kampanya 1 – 10 Ekim 2020 tarihleri arasında maximum mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Bu ay sektörler gayet mantıklı olmuş herkesin alışveriş yaptığı sektörler.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanya koşulları: Kampanya kapsamında; e-ticaret, giyim&kozmetik, market sektörlerinin her birinde ve Yemeksepet’inde tek seferde 150 TL ve üzeri en az 1 adet alışveriş yapılması gerekmektedir. 4 kategorinin de her birinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişin tamamlanmasının ardından 100 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 100 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Yemeksepeti kategorisi kapsamında yapılacak ödemelerde; Maximum Mobil uygulaması üzerinden ve Yemeksepetinin kendi internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden verilecek yemek siparişleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. E-ticaret sektöründe yapılacak işlemlerin e-ticaret işlemi olarak sayılabilmesi için listede yer alan işyerlerinde yapılması gerekmektedir. E-ticaret sektörüne dahil edilecek işlemlerin yapılabileceği işyeri listesi için lütfen tıklayınız.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 16 Ekim 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 26 Ekim 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. F.K. dedi ki:

  Hıh bi yemek sepeti eksikti

 2. Herhangi birisi dedi ki:

  Yemeksepeti cüzdana yükleme yapabilirsiniz sonra harcamak uzere

 3. F.K. dedi ki:

  çok çok teşekkürler sayın Herhangi birisi

 4. Brtc dedi ki:

  Yemek sepeti yüzünden bu ay bu kampanyaya katılmıyorum. Restoran sektörünün çıkarılıp yemek sepetinin konması isabetli olmamış.

 5. AbdllhY dedi ki:

  arkadaşlar yemeksepeti çok daha iyi olmuş hem 4lü kampanya hemde eğer maximum mobilden sipariş verirsek fazladan 20 tl maxipuan..

 6. F.K dedi ki:

  yemeksepeti cüzdan uygulamasına 150 TL yükledim ancak sayaç ilerlemedi. umarım ilerleme olur bakalım.

 7. Anonim dedi ki:

  Sayın F.K ilerleme olursa bildirebilir misiniz

 8. Mahmut dedi ki:

  Bu kampanya saçma 2 tane olsa iyiydi ama giyim nerde yapmaz yemek sepetide burda yok genele hitap eden kampanya yok hiç sanliurfada yemek sepeti sorsan kimse bilmez saçma kampanya sadece buyuksehirdekilerini düşünüyorlar ilçe ve uzak yerler hic umurlarında deil

 9. F.K dedi ki:

  tabii

 10. F.K. dedi ki:

  arkadaşlar yemeksepetinde alacak bir şey bulamıyorum. hepsi bitti bir tek o kaldı :S yemeksepeti banabi üzerinden versek olur mu acaba ki. Emin olmayanlar lütfen cevap vermesin tekrar mağdur olmak istemiyorum da :)

 11. Kfd dedi ki:

  Yemek sepetinde cüzdana 150. TL yükledim ama sayaç ilerlemedi. fakat kredi kartının hesap özetinde harcamaya baktığımda harcama yemek sepetinden yapılmış görünüyor. Acaba sayaç ta gorunmeyip te yapılan alış veriş sayilirmi

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kfd yemek sepeti cüzdan olmuyormuş

 13. F.K dedi ki:

  Ben müşteri hizmetlerine arka planda incelettirdim; yemeksepetinden yapılmış ama üye işyeri olarak geçmiyor dedi. şaka değil gerçektende böyle dediler. Dedim ki dediğinizi sizde duydunuz mu yemeksepetinden yapılacak diyorsunuz, yemeksepetinden yapıyorum ama üye işyerinden olmamış diyorsunuz. İnceleme talebinde bulundum ve bu arada cüzdana yüklediğim parayı da geri iade talebinde bulundum. Onay verildi şimdi karta iadesini bekliyorum. Ben bu yüzden yemeksepeti zor olmuş dedim. Cüzdan oluyor denildi ama yapmayın olmuyor arkadaşlar.

 14. Herhangi birisi dedi ki:

  Evet ben de Yemeksepeti cuzdanıma yükleme yaptım malesef sayaç işlemedi..Tek seferde 150 liralik yemek siparişi mı verecez şimdi,,:((

 15. Mahmut dedi ki:

  Dünyanın en boş kampanyası bizim burda yemek sepeti yok hiç birsey yok giyim bile yok genele kendin kampanyani olustur olması gerekir boş bu kampanyalar axess bazen yapitordu

 16. AbdllhY dedi ki:

  Benim henüz puan yatmamış yatan var mı? (yukarıda ki 4lü kampanya)

 17. F.K dedi ki:

  benim de henüz yatmadı

 18. AbdllhY dedi ki:

  Benim 17.10.2020 de kayıt açtırmıştım nihayet bugün yattı sn F.K.

 19. F.K. dedi ki:

  :) bende 2 gün önce kayıt açtırmıştım, talebimiz sayesinde oldu sanırım.

BİR YORUM YAZ