Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart e-ticaret kampanyası 1-15 Temmuz 2020

 • 01 Temmuz 2020
Maximum kart e-ticaret kampanyası 1-15 Temmuz 2020

Maximum kredi kartından E-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri 2. harcamanızda 50 TL, 3. harcamada 50 TL olmak üzere toplamda 100 TL değerinde maxi puan hediye. Kampanya 1-15 Temmuz 2020 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden yapılacak katılımda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil işyeri listesi

3dörtgen-GİTTİGİDİYOR-Gurgencler.com.tr,HEPSIBURADA, INCEHESAP.COM, N11
PTTAVM, SAHİBİNDEN .COM, TRENDYOL, MEDIAMARKT, MONSTER NOTEBOOK, TEKNOSA
VATAN BİLGİSAYAR

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 5 Ağustos 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişleri kapsamakta olup, firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Faruk dedi ki:

  Super kamlanya, trendyol cuzdanima 3 defa 250 yukleyip kazanilabilir :)

 2. 43 dedi ki:

  Sari alışveriş e uygun değil ama

 3. muhammed dedi ki:

  trendyol ve hepsiburada da gram altın aldım sayaç işledi

 4. 43 dedi ki:

  Trendyol da cuzdanim uygulama si icin bakiye yukleyince oluyor ama sari alımına uygun değil

 5. Anonim dedi ki:

  trendyol cüzdan deneyen var mı

 6. Free puan dedi ki:

  cüzdan dan parayı tekrar karta yukledigimizde puanlar geri alınıyormualınıyormu

 7. F.K dedi ki:

  Umarım geri alınıyordur.

 8. Yeşim dedi ki:

  Cüzdan nedir anlayamadım ben

 9. erdal dedi ki:

  pttavm den MTV ödemelerinde de kampanya geçerli oluyormu.

 10. Anonim dedi ki:

  sayın 43, sarı alımına uygun değil ne demek. trendyol cüzdana yaptığımız yüklemeyle sarı alamıyor muyuz.

 11. 43 dedi ki:

  evet denedim olmadı

 12. Anonim dedi ki:

  sayın 43, cüzdandaki bakiyeniz sarı alımına yetiyor muydu. yetmiyorsa hiçbir şey alınmıyor zaten. mesela cüzdanda 750 TL varsa 670 tl ye bir çeyrek almıştım ben geçen ay. ama cüzdanda 500 tl varsa, 500 ünü cüzdandan ödeyim, kalan 170 tl yi de karttan cekeyim dersen olmuyor. sizinki böyle birşey mi? yoksa sarı alımına uygun olmaması bana pek mantıklı gelmedi.

BİR YORUM YAZ