Maximum kart e-ticaret kampanyası 1000₺ indirim 1-30 Kasım 2023

  • 01 Kasım 2023
Maximum kart e-ticaret kampanyası 1000₺ indirim 1-30 Kasım 2023

Maximum kredi kartından harika bir e-ticaret kampanyası geldi. İşte budur dediğimiz kampanyada seçili sitelerden yapacağınız 10.000₺ üzeri taksitli ödemelerde 1000₺ indirim fırsatı sunuluyor. Kampanyaya maximum mobilden 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir. %10 indirim bu dönemde çok iyi.

Seçili siteler:Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, PttAvm, Pazarama Online Alışveriş veya Trendyol

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, PazaramaPuan, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler, kuyum harcamaları kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir ve kampanyadan yalnızca 1 adet 10.000 TL ve üzeri taksitli işlemi için yararlanabilir. Kampanyaya alışverişte sepette ödeme esnasında yapılan taksitli alışverişler dahildir. Peşin işlemler ve sonradan yapılan taksitlendirmeler kampanya kapsamında değildir. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim iptal edilecektir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için alışveriş öncesi Maximum Mobil’den veya İşCep’ten kampanyaya katılım yapılması gerekmektedir. Minimum sepet tutarı 10.000 TL olmalıdır. Kampanyaya İş Bankası sanal POS’undan yapılan işlemler dahildir. Kuyum, market, uçak bileti alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Abonelik
Bildir

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
MURAT
25 gün önce

Merhaba geçen ay 10000tl taksitli alışveriş yapanlar bu kampanyadan faydalanır mı acaba?
yani ilk 10000tl taksitli alışverişe özel mi yoksa kasım ayına özel mi?

Orhan yılmaz
24 gün önce
Yanıtla  MURAT

Her ay katılabilirsin her ay yenilenir

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x