Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart ekstre ödemenize 1 ay faizsiz erteleme kampanyası

  • 02 Aralık 2019
Maximum kart ekstre ödemenize 1 ay faizsiz erteleme kampanyası

Maximum kart sahipleri 10.000 TL’ye kadar olan ekstrelerinin ödemelerini 1 ay erteleyebiliyor. Faizsiz ve ücretsiz olarak ödemenizi 1 ay erteleyebileceğiniz kampanya 2-10 Aralık 2019 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden yapılacak Kartlarım > Kart işlemlerim>Borç Erteleme adımları ile gerçekleşecektir.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanya kapsamında 2-10 Aralık tarihleri arasında Maximum Mobil’den yapılacak 10.000 TL’ye kadar 1 aylık hesap özeti erteleme işlemlerinde sıfır faiz uygulanacaktır. 10.000 TL üzeri hesap özeti erteleme işlemlerinde yürürlükte olan akdi faiz oranı geçerli olacaktır.
2. Kampanya kapsamında 1 ay vade için sıfır faiz oranı sadece Maximum Mobil’den yapılacak hesap özeti erteleme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen hesap özeti erteleme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.
3. Kampanyaya sadece bireysel kredi kartları ve ek kartlar için yapılacak hesap özeti erteleme işlemleri dahildir. Ticari kredi kartları ve Maximum Aidatsız kartlar kampanyaya dahil değildir.
4. Hesap Özeti Erteleme işleminiz Hesap Kesim Tarihiniz ile Son Ödeme Tarihiniz arasında gerçekleştirebilirsiniz.
5. Ek kartlarınıza ait hesap özeti borcu için de erteleme talebinde bulunabilirsiniz.
6. Hesap Özeti Erteleme işlemleri yalnızca TL hesap özetiniz için gerçekleştirilebilmektedir.
7. Hesap özeti borcunuzun asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan hesap özeti borcunuzun yasal olarak taksitlendirilebilir olan sektörlerde yapmış olduğunuz işlemleriniz üzerinden hesaplanan ertelenebilir hesap özeti borcu tutarı veya bu tutarın altındaki bir tutar için hesap özeti erteleme işlemi yapılabilmektedir.
8. Yasal düzenlemeler gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarına ait işlem tutarları ertelenebilir borç tutarına dahil edilememektedir.
9. Hesap Özeti erteleme işlemi iptal edilememektedir.
10. Hesap Özeti erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen hesap özeti borcu kredi kartına yansıyana kadar değiştirilememektedir.
11. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kartkolik dedi ki:

    Evet asgarisini yatirdiktan sonra kalan kısmı 10000 tl ye kadar 1 ay erteliyor

  2. Mustafa dedi ki:

    Ziraat combo kredi kartında, nefes ayarlarında ekstrenin yarısını ödeyerek takip eden ekstreler olmamak kaydı ile senede 2 defa (sektör kısıtlaması da yok) ekstre erteleyebiliyor.

BİR YORUM YAZ