Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart elektronik kampanyası 500₺ hediye 15 – 30 Eylül 2022

  • 16 Eylül 2022
Maximum kart elektronik kampanyası 500₺ hediye 15 – 30 Eylül 2022

Maximum kredi kartı yeni kampanyasında seçili elektronik firmalarından yapacağınız 25.000₺ ve üzeri alışverişlerinizde 500₺ değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobilden ​15 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil seçili firmalar;

– Apple
– Artı Bilgisayar
– Casper
– Gürgençler
– Huawei
– MediaMarkt
– Monster Notebook
– Sony
– Teknosa
– Vatan

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de veya İşcep’te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir isbank.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), Ticari Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 19 Ekim 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2022’dir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Diğer koşulları tam olarak sağlayan 24.999 TL’lik alışverişler de kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ