Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart Ev Tekstili yapı market kampanyası 1 – 19 Mayıs 2021

  • 02 Mayıs 2021
Maximum kart Ev Tekstili yapı market kampanyası 1 – 19 Mayıs 2021

Maximum kredi kartı bu aya özel Ev Tekstili, Yapı Market, Züccaciye, Halı sektör kampanyası kapsamında yapacağınız 250 TL ve üzeri online harcamada 25 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya seçili internet sitelerinde 1 – 19 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya dahil firmalar:
Arzum, Bauhaus, Brilliant, Chakra, English Home, Karaca, Kervan, Koçtaş, Korkmaz, Kütahya Porselen, Madame Coco, Paşabahçe, Porland, Step, Taç, Tefal, Tekzen, Zorlu Tekstil,

Kampanya seçili firmaların kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinin internet sitelerinden yapılacak 250 TL ve üzeri online alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 25 Mayıs 2021 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 8 Haziran 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ